Art-koučingas

Dabartinėje technologijų visuomenėje, žmogui tenka gyventi įvairialypį gyvenimą, todėl, dėl darbo produktyvumo kartas nuo karto reikia panaudoti kelias kryptis savęs pažinimui. Iš kiek pusių į save ir savo problemas mes pažiūrėsim, tiek naujų sprendimo kelių išvysime. Pirmiausia svarbu apibūdinti, kas yra koučingas. Koučingas – tai specialisto ir kliento sąveika, kai visa atsakomybė dalinama per pusę.

Art-koučingas – tai metodas, kuris skatina visuminio žmogaus potencialo vystymąsi. Sesijos metu specialistas įvairiomis meninėmis priemonėmis skatina savo klientą ieškoti sprendimų jam rūpimais klausimais. Art-koučingo metu mes panaudosime ir dailės praktiką ir klasikinį koučingą. Dailės terapija – tai platus ir patikimas tiltas, kuris sujungia mūsų sąmonę ir pasąmonę, maksimaliai išnaudoja mūsų kūrybinius resursus ir atveria kelius į mūsų prigimtinius gebėjimus.

Art-koučingo privalumai

Gerina kolektyvo psichologinę atmosferą 
Ugdo komandos tarpusavio bendravimą
Gerina darbo rezultatus ir bendradarbiavimo kokybę
Padeda priimti kūrybiškus sprendimus 
Skatina asmenybės augimą 

Art-koučingo sesijos kaina

Art-koučingo kaina gali kisti nuo komandos dydžio. Sesija gali būti pritaikyta tiek individualiam asmeniui, tiek komandai.

  • Užsiėmimo dalyviai aprūpinami visomis reikalingomis dailės priemonėmis tik gyvuose susitikimuose

Kaina prasideda nuo

45 

Registruotis skambučiui

*nurodyta orientacinė kaina, dalyviai aprūpinami priemonėmis tik gyvuose susitikimuose - visos kitos detalės ir galutinė kaina suderinama pirmojo skambučio metu

Turite klausimų? Susisiekite
+370 67 855 956
virginija@dailesterapija.lt